Chcete s námi spolupracovat? Všem, kdo souzní s naší vizí a hodnotami a věří našim produktům, nabízíme možnost nás propagovat výměnou za zajímavé provize.

Naším cílem je dostat téma dlouhověkosti mezi co nejvíc lidí a zároveň lidem pomoct naplno využít potenciál svého těla. Proto rádi skrz affiliate program podpoříme klidně i malé projekty s podobným cílem.

Zároveň chceme možnost férové ​​spolupráce nabídnout i velkým projektům a firmám, které mohou naše produkty nabídnout svým zákazníkům jako něco navíc pro ještě větší podporu svého záměru.

Výše provize, kupóny a cookie

Nabízíme v první řadě několik variant unikátního produktu Vitalvibe Frequency™. Zároveň můžete propagovat i knihy 7 návyků dlouhověkosti, další produkty budou průběžně přibývat.

Provize

 • Vitalvibe Frequency™ – 15 % z ceny prodaného přístroje bez DPH
 • Kniha 7 návyků dlouhověkosti – 100 Kč z prodaného kusu tištěné i elektronické knihy

Sledování konverzí probíhá přes unikátní affiliate odkaz, který vám vygenerujeme. Pokud někdo nakoupí v obodbí 30 dní po prokliknutí přes váš odkaz, provize se automaticky přičte do vašeho účtu.

Pro propagaci Vitalvibe Frequency™ vám zároveň vytvoříme unikátní kupón, díky kterému vaši zákazníci získají k nákupu navíc poukázku na nákup na eshopu Vitalvibe v hodnotě 1000 Kč.

Zadáním kupónu přiřadíme objednávku automaticky k vašemu proviznímu účtu, bez ohledu na to, přes jaký odkaz člověk na web přijde. Můžete ho tak využít například i pro propagaci skrz video nebo Stories.

Neposkytujeme slevové kupóny, vždy raději zákazníkům nabídneme něco navíc. Pokud chcete nabídku Vitalvibe Frequency™ například propojit se svým produktem, dejte nám vědět. Určitě se domluvíme.

Co ještě potřebujete vědět?

 • Cookie držíme po dobu 30 dní.Tedy když někdo nakoupí do 30 dnů od doby, kdy se proklikl přes váš odkaz, provize je vaše.
 • První bere.Pokud se někdo proklikne přes váš link, nenakoupí, ale o pár dní později přijde znovu přes link jiného partnera, provize je stále vaše. Byli jste první.
 • Ve sporných případech máme plné právo se podle nejlepšího vědomí a svědomí rozhodnout, komu provize připadne.

Pečlivě vybíráme, s kým chceme spolupracovat

Každého partnera budeme individuálně schvalovat. Nechceme hned na začátku odrazovat, ale nejde nám o prodej za každou cenu. Musí to být Win-Win-Win. Vitalvibe Longevity–Vy–Klient, všichni spokojení. Jakmile je jedna ze stran nespokojená, nemá pro nás obchod význam.

Při registraci do partnerského programu se prosím detailně rozepište, jak a kde budete Vitalvibe Longevity a Vitalvibe Frequency™ propagovat. Je to pro nás velice důležité. Mimo jiné vás tak budeme moct efektivně podpořit skrz vhodné informace, materiály, nebo třeba samostatnou stránku na webu či společné video.

Očekáváme, že před zahájením jakékoliv propagace budete mít naše produkty otestované a knížky přečtené. Skrz vlastní zkušenost se stejně propaguje nejlépe :-)

Pokud zjistíme jakékoli porušení pravidel ve formě posílání spamu, slibování nesplnitelného a podobně, určitě s vámi dál nebudeme chtít spolupracovat. V případě hrubého porušení podmínek si vyhrazujeme právo nevyplatit vám ani provizi získanou do té doby.

Fakturace

Jakákoliv dlouhodobá affiliate spolupráce ze zákona vyžaduje živnostenské oprávnění. Protože naším cílem je rozvíjet právě dlouhodobé spolupráce, očekáváme, že nám pro vyplacení provize pošlete fakturu.

Pokud s podobným typem spolupráce začínáte a zatím nemáte živnostenský list, můžeme vám provizi do výše 10 000 Kč převést na kredit pro nákup Vitalvibe Frequency™ nebo zboží na vitalvibe.eu.

Provize vyplácíme od výše 2000 Kč, buď na vaši žádost, nebo 2x ročně všem, kdo minimální částky dosáhli.

Plátci DPH k provizi připočítají 21 % DPH.

Provize za nákup je splatná vždy nejdříve po uběhnutí námi nebo zákonem dané garance vrácení peněz. Tedy po 14 dnech u všech fyzických produktů a po 30 dnech u e-booku 7 návyků dlouhověkosti.

Jak nejlépe propagovat

Co nejlépe funguje pro propagaci Vitalvibe Frequency™?

 • Osobní doporučení se sdílením vlastních zkušeností
 • Doporučení v newsletterech s větším kontextem fungování přístroje i projektu Vitalvibe Longevity
 • Průběžně ukazovat, že přístroj sami používáte, a vysvětlit proč

Co nejlépe funguje pro propagaci knihy?

 • RECENZE KNIHY a ještě RECENZE KNIHY, případně rozhovory s námi společně s recenzí
 • Affiliate odkazy v relevantním a tematickém obsahu (např. článek X tipů, jak začít se zdravými návyky)
 • Odkazy na související články na Vitalvibe Longevity
 • Odkaz na stažení ukázky knihy
 • Doporučení a odkaz v e-mailingu

Co obecně moc nefunguje?

 • Bannerová reklama
 • Samostatné příspěvky na sociálních sítí bez většího kontextu

Zakázané zdroje trafficu

 • Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví.
 • Brand Bidding na termíny Vitalvibe, Vitalvibe Longevity, Vitalvibe Frequency™, 7 návyků dlouhověkosti a vše s nimi spojené
 • Kupónové weby
 • Zasílání nekalé reklamy (spamu) prostřednictvím diskusních skupin, e‐mailových zpráv….
 • Přímý PPC prodej skrz jakoukoliv reklamní síť, včetně sociálních sítí Facebook a Twitter. Propagovat reklamou např. vlastní recenzi je samozřejmě povoleno.
 • Propagace skrz kanály Vitalvibe Longevity a Vitalvibe (Facebook stránka/skupina Vitalvibe Longevity, diskuze pod články na www.vitalvibe-longevity.cz, …)

Nesnažte se vydělat za každou cenu. Dlouhodobě to nefunguje. Víte, co nabízíte? Pokud s produktem nejste spokojení, nedoporučujte jej dál. Patříte-li mezi affiláky, co prodají vlastní babičce nevyzkoušený šmejd jen abyste vydělali, jste tu špatně.

Všichni ostatní, prosím – pojďte dál. Rádi navážeme úspěšnou spolupráci.

Registrujte se do affiliate programu