V dnešním rychle se vyvíjejícím světě zdraví a výživy je pochopení základů doplňků stravy zásadní pro informovaná rozhodnutí o vašem zdraví. Ať už jste na plně rostlinné stravě nebo ne, tento kurz vás vybaví znalostmi a poznatky, které potřebujete k optimalizaci příjmu živin. Pojďme se společně ponořit do světa doplňků stravy a možná i nabourat některé zažité mýty z této oblasti.

  • Ujasníme si, co přesně jsou doplňky stravy.
  • Dozvíte se, podle čeho vybírat vhodné doplňky, které vám reálně pomůžou zlepšit zdraví a co je to cílená suplementace.
  • Budete vědět, co sledovat při výběru doplňků a jak poznat ty kvalitní.
  • Zastavíme se u tématu suplementace specificky pro vegany a lidi (převážně) na rostlinné stravě.
  • Představíme si základní doplňky stravy od nezbytných vitamínů a minerálů po „biohacking” a „longevity” vychytávky.

Co vás v kurzu čeká?

Doporučujeme kurz projít od začátku do konce, jednotlivé lekce na sebe navazují. Můžete ale samozřejmě i přeskakovat a vracet se k tématům, která potřebujete lépe pochopit.

U všech lekcí najdete i jejich textovou verzi a postupně přidáváme i odkazy k dalšímu studiu.

V závěru kurzu vás čeká 15 % sleva na nákup doplňků stravy na Vitalvibe.

Lektorka: Ing. Petra Vašková

Ve Vitalvibe má roli produktové specialistky. Pečuje o všechny stávající a nově zaváděné produkty. Každý produkt, který jsme se rozhodli nabízet, prošel důkladnou kontrolou a přísnými kritérii výběru, tak abyste u nás našli jen ty nejkvalitnější a maximálně funkční produkty. Zodpovídá na vaše dotazy v poradně Vitalvibe a kontroluje odbornou správnost článků, které si čtete na našem webu.

Věnuje se také výživovému poradenství – poskytuje konzultace v oblasti preventivní a zdravé výživy, sestavuje jídelníčky, využívá přístroj InBody k analýze složení těla. A svůj život si opravdu nedokáže představit bez pravidelného pohybu – od běhu, jógy, skupinových posilovacích či tanečních lekcí. Sama pak již téměř deset let vede lekce jógy v brněnských studiích.