Mise Vitalvibe

Věříme, že je možné žít plnohodnotný život – bez únavy a nemocí.

Nabízíme ty nejkvalitnější přírodní potraviny a produkty, které vám přináší vitalitu a radost ze života.

Chceme, abyste i vy mohli žít:

Pomohli jsem už více než 70 000 lidem k tomu, aby díky našim potravinám s maximální výživovou hodnotou získali zdroj životní energie, která vede ke skutečnému zdraví a pomáhá léčit a naplňovat potenciál těla i mysli.

Věříme, že fyzické tělo i naše mentální a duchovní složka jsou spojenou nádobou a navzájem se ovlivňují. Proto kromě fyzických produktů předáváme také vědomé informace a energii – každý měsíc pořádáme workshopy, přednášky a komunitní setkání, kde se můžete potkat s podobně smýšlejícími lidmi a obohatit tak všechny vaše aspekty.

A nejen to, Vitalvibe je životní styl

Tým Vitalvibe

Vitalvibe je pro nás způsob života, který každý den žijeme a sdílíme s vámi!

Budeme nadšení, pokud vás dokážeme inspirovat k tomu, abyste ve svém životě uskutečnili pozitivní změny a každou vteřinu žili naplno!

Nabízíme ucelené možnosti pro každého, kdo se pro takovou změnu rozhodne. I kdybyste si od nás vzali jen malý kousek inspirace. Víme, že i z jednoho malého semínka zasetého na úrodnou půdu, může vyrůst velký, zdravý a statný strom.

Je v naprostém pořádku, pokud cítíte že vaše cesta vede jinudy. Naše dveře vám vždy zůstávají otevřené. Pokud se rozhodnete pro to, inspirovat se novými možnostmi, račte vstoupit.

Tým Vitalvibe
PŘEJÍT NA WEB VITALVIBE