Poprvé v životě jsem uběhl 30 km. O pár hodin později přišla veliká bolest ve stehenním svalu, která nepřestávala. Při návštěvě přátel jsem zjistil, že mají doma přístroj Vitalvibe Frequency™.

Nakonec jsem na něm strávil několik hodin a z návštěvy jsem odcházel bez bolesti. Bylo to pro mě tak fascinující, že jsem si Vitalvibe Frequency™ pořídil obratem domů. Zjistil, že se na podložce lépe vyspím a že mi pomáhá se skvěle regenerovat po každodenním sportu.

Atrey Rae, Wild & Coco

K Vitalvibe Frequency™ jsem se dostal u Jana a Zuzky Noah. Představili mi přístroj a vysvětlili mi, v čem spočívá jednoduchý princip působení pulzního magnetického pole. Půjčili mi podložku Vitalvibe Frequency™ domů a já začal zkoušet a testovat.

Po prvních dnech používání jsem věděl, že to chci mít doma napořád. Teď je to asi rok co mám přístroj doma. Používám ho každý den a nemůžu si ho vynachválit.

Vzhledem k tomu, že hraju fotbal a sport je v mé DNA, mám každý den tréninky, někdy i dvakrát denně, individuální přípravu, o víkendu zápasy, někdy i v týdnu… I díky Vitalvibe Frequency™ je moje regenerace na úplně jiné úrovni než dřív.

Využívám ji denně a ne málo. Je to takový můj rituál mezi tréninkovými jednotkami a hlavně večer při psaní deníku, odpočinku, koukání na fotbal, využívám u toho i dýchací techniky. Prostě ležím a smysluplně regeneruju.

Uvedu malý příklad: Při tréninku se mi stal výron v kotníku. Celý večer jsem měl „jako vždy” zapnutý přístroj Vitalvibe Frequency™ a ráno jsem mohl normálně chodit a večer i trénovat, další den úplně naplno. To nemluvím o dalších pohmožděninách a naraženinách, které jsou s kontaktním sportem spojeny. Ostatně tréninkem a zápasem způsobujeme tělu stres, svalům mikrotrhlinky a Vitalvibe Frequency™ mě vrací rychleji zpět do tréninku a do zápasu.

Martin Holek, profesionální fotbalista

Vitalvibe Frequency™ mi byla oporou hlavně po probdělých nocích, když byl můj syn maličký. Vždy mě spolehlivě poskládala dohromady. Jinak ji používám i při meditaci, pomáhá mi odpojit se od mysli. Můj muž už si ji taky zařadil do života – miluje regenerační režim.

Martina Siam Pavelčík

Vitalvibe Frequency™ je taková vytuněná lékárnička, pomáhá všem a bez vedlejších účinků. U nás přístroj využívá celá rodina. Používáme ho nejen na vnější bolístky a poranění, pomáhá krásně i na vnitřní neduhy. Tátovi pomohl s regenerací kolena po ošklivém pádu, mámě s chronicky bolavou rukou, mně ulevuje od menstruačních bolestí. Podpořil mě i když jsem měla vyhřezlou ploténku nebo pohmožděné koleno. Vitalvibe Frequency™ do každé rodiny! 🙂

Lenka Neveselá

Když jsem poprvé viděla podložku Vitalvibe Frequency™, byla jsem k přístroji velmi skeptická. Po prvním použití jsem ale cítila v sobě obrovskou vlnu příjemné energie, a tak se stal součástí naší rodiny. Program na regeneraci používáme, pokud se cítíme zesláblí, nebo když vnímáme, že potřebujeme podporu v uzdravování anebo hlubokém uvolnění. Jsme velmi rádi, že můžeme mít tohoto velkého pomocníka doma.

Kateřina Rae

Pulz Vitalvibe Frequency™ vnímám jako velice hluboký pulz Země. Má silnou hmotnou esenci, kterou tělo zná. Vnímala jsem, že pracuje s tělem jako s Bytostí. Vrací tělo do rovin, které ho stvořily.

Vitalvibe Frequency™ mi ukázala sílu toho, co uvnitř sebe tělo nese. Na začátku mě překvapilo, jakou silou pracuje s hmotou těla a její pamětí. Otevřela vnitřní komunikaci jednotlivých buněk se mnou. Nesilnější pro mě byla práce s pamětí kostí.

A tohle vše mi přineslo do života reálné změny. Tělo mnoho věcí odložilo a láskyplná síla dosedla hluboko do buněk. A život začal být jiný 🙂

Pavla Limmlová

Pohyb a objevování možností našich tělesných schránek zaujímá v mém životě důležité místo. Tak, jak experimentuji s maximální aktivací pohybového aparátu, umožňující provádět ty nejvyšší sportovní výkony, stejně tak objevuji různé relaxační a regenerační techniky, aby bylo moje tělo v harmonii.

Jednou z technik, které rád používám je i Vitalvibe Frequency™ pro podporu rychlejší regenerace svalové tkáně, když cítím, že si tělo žádá větší pozornost. Zároveň při poranění kloubů, šlach a úponů mi Vitalvibe Frequency™ pomáhá k rychlejšímu uzdravení a regeneraci.

Je to pro mne navíc praktická metoda, kterou mohu alplikovat při práci na PC či dalších sedavých činnostech a proto je pro mne aplikace velice jednoduchá a beru ji jako bonus k veškeré další pohybové praxi.

Marek Pastorek

V minulosti jsem měl velké zdravotní problémy. Vyhřeznuté plotýnky, parézu končetiny a silné alergie. Přístroj na principu pulzního magnetického pole byl jeden z nástrojů, který mi pomohl se vrátit do života. Děkuji za tuto možnost změnit svůj život k lepšímu.

Miroslav Kopunec