Vaše dotazy rádi zodpovíme i na telefonu +420 604 55 99 33 nebo e-mailu info@vitalvibe-longevity.cz

Případně nám nechte svůj kontakt a my se vám ozveme.

Všechny dotazy

Fungování Vitalvibe Frequency™

Jak přístroj funguje?

Přístroje Vitalvibe Frequency™ jsme vyvinuli na základě principů a působení pulzního magnetického pole. Díky němu se dá tělo nastartovat k regeneraci na té nejzákladnější úrovni: na úrovni buněk.

Během působení pulzního magnetického pole ve tkáních a samotných buňkách dochází ke zvýšení přísunu kyslíku a živin a k lepšímu odvádění zplodin metabolismu. Podpoří se prokrvení, přenos nervových signálů, stahování a uvolňování svalových vláken i průchod látek buněčnou membránou. To vše ve spojení se zdravými návyky podpoří naše tělo, aby se mohlo samo průběžně uzdravovat.

Podrobnější vysvětlení principu najdete na samostatné stránce.

Jak víte, že opravdu funguje?

Účinnost působení pulzního magnetického pole, které přístroj generuje, je ověřena výzkumem, mnoha studiemi a dlouholetými zkušenostmi z řad odborníků, lékařů, sportovců a domácích uživatelů (mezi které patříme i my). Působení pulzního magnetického pole na regeneraci neuronů s velkými úspěchy například zkoumali i vědci v rámci NASA.

Mohu Vitalvibe Frequency™ využít pro řešení konkrétních zdravotních obtíží?

Vitalvibe Frequency™ podporuje samoléčebné procesy v těle hlavně díky zlepšení prokrvení a látkové výměny. Zároveň napomáhá regeneraci přímo na úrovni buněk. Proto může používání Vitalvibe Frequency™ podpořit vaši cestu k uzdravení u široké škály obtíží. Žádný přístroj ale není samospásný a vždy je potřeba problém řešit komplexně, ideálně od jeho příčiny.

Existuje situace, kdy Vitalvibe Frequency™ nemohu použít?

Mezi kontraindikace pro používání přístroje patří používání citlivých lékařských elektronických zařízení, jako jsou kardiostimulátor, voperovaný defibrilátor nebo endokochleární implantát. I v některých z těchto případů je použití lokálně možné, vždy ho ale předem konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Přístroj nepoužívejte při krvácení jakéhokoli původu. Magnetické pole zvyšuje prokrvení tkání, tím by se krvácení v některých případech mohlo zvýšit.

Při bolestech neznámého původu doporučujeme konzultaci s odborníkem. Používání přístroje se z preventivních důvodů nedoporučuje v období těhotenství.

Dále uvádíme případy, kdy lze přístroj používat s určitým omezením:

  • Při zvýšené funkci endokrinních žláz neaplikujeme v jejich lokalitě.
  • U osob s diagnózou tumoru a po operaci zhoubného nádoru nebo léčbě chemoterapií či radioterapií je používání přístroje na zvážení lékaře.
  • Při infekčním onemocnění během teplot nad 38 °C.
  • Aktivní tuberkulóza – dle zvážení lékaře.
  • Při záchvatovitých neurologických onemocněních, jako je epilepsie apod., neaplikujeme na oblast hlavy, pouze na doporučení neurologa.
  • U závažných mykotických (plísňových) onemocnění.
  • Nedoporučuje se kombinace s radioterapií.

Při jakýchkoli nejasnostech ohledně používání přístroje nás prosím kontaktujte na infolince nebo e-mailem.
Případně nám nechte svůj kontakt a my se vám ozveme.

Je používání Vitalvibe Frequency™ bezpečné?

Při dodržení uvedených kontraindikací je používání přístroje bezpečné. Za dobu využívání pulzního magnetického pole v rehabilitacích, lázních, nemocnicích i v domácí péči se neobjevily žádné nežádoucí vedlejší účinky. Působením pulzního magnetického pole se tělo nezahřívá, aplikací Vitalvibe Frequency™ se nelze předávkovat.

Pokud při aplikaci usnete, přístroj se vždy po vámi předem nastavené době sám vypne.

V případě jakýchkoli nejasností a dotazů je vám k dispozici naše zákaznická podpora na telefonu a e-mailu. Případně nám nechte svůj kontakt a my se vám ozveme.

Můžu Vitalvibe Frequency™ kombinovat s jinou terapií nebo léčbou?

Nedoporučuje se pouze kombinace s radioterapií, u léků na úpravu krevního tlaku doporučujeme konzultaci s lékařem. V mnoha případech má používání přístroje naopak synergický efekt. Díky lepšímu prokrvení a zvýšené propustnosti buněčných membrán se totiž jak vitamíny a minerály, tak případně i další medikamenty snáz dostanou na místo určení.

Jak je možné, že jsem o Vitalvibe Frequency™ ještě neslyšel?

Princip fungování nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole je lékařské vědě známý už několik desetiletí. Většinou se ale používalo pro řešení konkrétních zdravotních obtíží a kvůli nim si také lidé pořizovali přístroje pro domácí použití. To, že jste o této metodě ještě neslyšeli, tak pravděpodobně znamená, že jste zdraví a dané obtíže jste nemuseli řešit. V kontextu prevence a zdravých návyků začal totiž působení pulzního magnetického pole využívat až přístroj Vitalvibe Frequency™, který se na trh dostává na konci roku 2021.

Přístroje, které fungují na principu pulzního magnetického pole, se ale už dlouho běžně používají i v rámci vrcholového sportu pro podporu regenerace.

Je Vitalvibe Frequency™ pro mě, i když mi nic není?

Díky působení nízkofrekvenčního pulzního magnetického pole můžeme tělu pomáhat i mnohem dřív, než se objeví potíže, a ve výsledku značně přispět k dlouhověkosti.

Přístroj je dobré používat pravidelně pro podporu správné funkce buněk, látkové výměny a prokrvení i v těch nejmenších vlásečnicích.

Díky tomu tělo snadněji regeneruje, zbavuje se odpadních látek a dostává potřebné živiny přesně tam, kde jsou potřeba. Zlepší se i imunitní systém a sníží případný zánět.

Při pravidelném používání slouží Vitalvibe Frequency™ jako skvělá prevence mnoha civilizačních chorob a podporuje tělo v jeho seberegulačních a samoregulačních schopnostech.

Není v tom nějaký háček? Nestanu se na Vitalvibe Frequency™ závislý? Bude tělo správně fungovat, i když Vitalvibe Frequency™ přestanu používat?

Pulzní magnetické pole na tělo působí čistě na fyzikálním principu podobně jako například masáž, cvičení nebo sauna. K vytvoření návyku tak nedochází.

Zvládnu přístroj jednoduše ovládat?

Při navrhování Vitalvibe Frequency™ pro nás byla jednoduchost spolu s kvalitou velmi důležitá. Přístroj jsme navrhli tak, aby ho zvládl ovládat každý dospělý člověk i děti, které umí číst.

Výroba a náhradní díly

Kde se přístroj vyrábí?

Vitalvibe Frequency™ se vyrábí v České republice, z větší části v Brně, dřevěná krabička v Praze. Know-how poskytla rodinná firma ZES Brno, a.s., která má s technologií zkušenosti už od roku 1995.

Jak dlouho přístroj vydrží?

Ze zkušeností s přístroji a aplikátory řady Renaissance®, ze které Vitalvibe Frequency™ vychází, víme, že generátor i aplikátory vydrží při správném používání minimálně deset let. Pravděpodobně i více, na přístroji je minimum součástí, které by se mohly porouchat. Při výrobě mimo to co nejvíc dbáme na kvalitu materiálů i technologické postupy. Sami chceme, aby nám Vitalvibe Frequency™ vydržel na celý život. I proto vám rádi nabídneme nadstandardní záruku 10 let.

Jaké používáte materiály na aplikátory?

Uvnitř aplikátorů najdete měděné cívky, povrch tvoří vinylová koženka skai® Tundra určená pro lékařské použití. K její výrobě se používají suroviny z obnovitelných zdrojů, je plně recyklovatelná a neobsahuje žádné škodlivé ftaláty ani polycyklické aromatické uhlovodíky (PAH).

Jak je to se servisem a náhradními díly?

Případné reklamace a servis zajišťuje přímo naše firma Vitalvibe s.r.o. V případě jakýchkoliv obtíží se na nás proto můžete obrátit přes telefon nebo e-mail. Náhradní díly máme většinou skladem a budeme schopní doručit vám je během několika pracovních dnů. Zároveň v případě delšího servisu rádi zapůjčíme náhradní generátor nebo aplikátor.

Výběr sady

Jak poznám, která sada je pro mě nejvhodnější?

Největší sílu vidíme v působení Vitalvibe Frequency™ na celé tělo. Proto je základem každé sady Velká podložka, na které můžete ležet nebo sedět. U dalších aplikátorů závisí, jak chcete Vitalvibe Frequency™ nejčastěji používat.

Kruh skvěle funguje pro intenzivní lokální aplikaci například na kolena, kotníky nebo oblast krční páteře. Využijete ho tedy hlavně, pokud aktivně sportujete a potřebujete urychlit regeneraci namáhaných částí těla, případně řešíte potíže po zranění.

Malá podložka může sloužit jako doplněk Velké podložky například do jiné místnosti, do kanceláře nebo na cesty. Případně ji využijete pro druhého člověka, který si chce působení Vitalvibe Frequency™ dopřát společně s vámi. K našemu generátoru totiž jdou vždy připojit dva aplikátory.

Lokální polštářek pak zastoupí Kruh pro lokální intenzivní aplikaci v místech, kde se kruh nehodí. Příkladem mohou být třeba konkrétní místa na zádech.

S výběrem vám rádi pomůžeme na infolince. Stačí, když nám zanecháte svůj kontakt, a my se vám ozveme.

Jednotlivé aplikátory si navíc můžete v případě potřeby dokoupit. Jen už u nich v tom případě nemůžeme nabídnout tak výhodnou cenu, jako když je objednáte v rámci celé sady.

Mohu se na vás obrátit pro pomoc s výběrem?

Rádi vám poradíme na infolince i na e-mailu. Stačí, když nám zanecháte svůj kontakt, a my se vám ozveme.

Mohu si jednotlivé aplikátory dokoupit později?

Všichni majitelé Vitalvibe Frequency™ si mohou samostatně dokoupit aplikátory dle potřeby. Sady na e-shopu jsou ale poskládané tak, aby pro vás byl nákup co nejvýhodnější.

Služba Vitalvibe Longevity

Co přesně znamená, že mi pomůžete s tvorbou zdravých návyků?

V rámci projektu Vitalvibe Longevity budeme postupně sdílet jak tipy pro tvorbu a udržení těch nejzákladnějších zdravých návyků, tak do hloubky zpracovaná témata, která s dlouhověkostí souvisejí.

S nákupem ​​Vitalvibe Frequency™ získáváte knížku 7 návyků dlouhověkosti, kterou jsme sestavili tak, aby vám pomohla posunout se v rámci péče o své zdraví o krok dál, ať je vaše startovní čára kdekoliv. Pokud jste doteď zdraví příliš neřešili, pomůžeme vám pochopit základní principy a zařadit si do života návyky, které poslouží jako skvělý základ pro další rozvoj. Jestli už se o zdraví zajímáte delší dobu a zdravé návyky máte v malíku, poslouží vám kniha jako zvědomění a připomenutí těch nejzákladnějších principů i jako pozvánka pro zkoumání mnoha dalších cest, jak své tělo ještě více podpořit.

U knihy samozřejmě služba nekončí. Mimo jiné tvoříme bonusový obsah speciálně pro majitele Vitalvibe Frequency™, ať už jde o pravidelné krátké tipy do vaší mailové schránky, o rozsáhlé články, nebo o podcasty, videa – a časem doufáme i webináře a živé akce.

S nákupem Vitalvibe Frequency™ také získáváte doživotní slevu na životadárné potraviny z nabídky Vitalvibe a spoustu doplňků, které dále podpoří vaše dlouhodobé zdraví a dlouhověkost.

V neposlední řadě pak máte stále k dispozici naši podporu na zákaznické lince i v rámci odborné poradny na Vitalvibe.

Co když mě zdravé návyky nezajímají a chci jen přístroj Vitalvibe Frequency™?

Je čistě na vás, jestli informace a tipy, které vám s nákupem Vitalvibe Frequency™ poskytneme, využijete. Věříme, že návyky ve spojení s používáním Vitalvibe Frequency™ mají největší sílu. I samotné pravidelné používání přístroje ale má smysl, obzvlášť pokud s ním chcete tělo podpořit v řešení konkrétního problému.

Od odběru všech e-mailů s informacemi a tipy, které průběžně posíláme zákazníkům, se samozřejmě můžete kdykoliv odhlásit.

Platba, objednávka a doručení

Podmínky dopravy a platby najdete přehledně sepsané na samostatné stránce.

Doručujete i na Slovensko, případně dalších zemí mimo ČR?

Přístroj Vitalvibe Frequency™ vám zdarma pošleme kamkoli v rámci EU. Využíváme služeb logistické společnosti Packeta (Zásilkovna) a kurýrní služby GLS.

Mohu přístroj objednat na firmu?

Ano, při objednávce můžete zadat firemní údaje, fakturu vám zašleme elektronicky i vytištěnou. Při objednávce na firmu stále poskytujeme záruku 10 let.

Proč nenabízíte objednání na dobírku?

Výše dobírky je omezená přímo přepravními společnostmi a většina našich sad se do limitu nevejde.

Proč přístroj Vitalvibe Frequency™ nenajdu přímo na webu Vitalvibe?

Chceme vám před nákupem poskytnout co nejvíc informací k přístroji Vitalvibe Frequency™ a postupně předávat hodnotné tipy a znalosti k dlouhověkosti. „Mateřský“ web Vitalvibe aktuálně ani jedno bohužel neumožňuje, proto jsme se rozhodli pro vytvoření samostatného webu.

Mohu si Vitalvibe Frequency™ vyzvednout na prodejně Vitalvibe?

Ano, přístroj vám rádi nachystáme k vyzvednutí v pracovní době na Vitalvibe centru v Brně, nebo v našem skladu v Praze. Objednejte si ho ale prosím přes tento web a počkejte na e-mail s potvrzením, že je objednávka zaplacená a připravená k vyzvednutí. Platba osobně při vyzvednutí aktuálně není možná.