O projektu Vitalvibe Longevity

Pomůžeme vám vytvořit dlouhodobé zdravé návyky, které vás dovedou k dlouhověkosti.

Těší nás, že jste se rozhodli vydat se s námi na cestu k delšímu, a hlavně zdravějšímu životu. Vítejte na cestě vitality, energie a radosti ze zdravých návyků.

Pomáhat lidem k dlouhodobému pevnému zdraví, a zároveň životu v lehkosti a naplnění, je už dlouho naše životní vášeň. Projekt Vitalvibe Longevity spojuje vše, co o dlouhověkosti víme. Postupně vám skrz něj ukážeme, že být zdravý a čilý ještě v 80 a možná i 150 letech je mnohem reálnější, než si myslíte.

Stojíme za firmami a projekty Vitalvibe, Love of Raw, Projekt Kombucha, NaturLabs, ale třeba i Průvodce sněním, Vegan Adventures, Travel Bible, X-Challenge a LeapMakers. Všechny je spojuje touha pomoci co nejvíce lidem na cestě k nalezení a podpoře jejich plného potenciálu, ať už na úrovni fyzického těla, tak v tom, co všechno mohou na tomto světě prožít a co mu můžou přinést.

Právě to nás přivedlo jako tým dohromady v projektu, který všemu dává další přesah. Téma dlouhověkosti se totiž zdaleka neomezuje jen na fyzické tělo.

První impulz ke vzniku projektu Vitalvibe Longevity přišel skrz pulzní magnetoterapii. Léčebnou metodu, kterou se zabývá rodinná firma Zuzky Noah už od roku 1995. Běžně se používá hlavně pro podporu regenerace, uvolnění svalů a snížení zánětu. Setkáte se s ní v rehabilitacích, lázeňství nebo vrcholovém sportu. Kvůli dlouhodobému působení se rozšířila i do domácností.

My jsme si ale uvědomili, že může tělu pomáhat i mnohem dřív, než se objeví potíže.

Pulzní magnetické pole totiž podporuje správnou funkci buněk, látkovou výměnu a prokrvení i v těch nejmenších vlásečnicích. Díky tomu tělo snadněji regeneruje, zbavuje se odpadních látek a dostává potřebné živiny přesně tam, kde jsou potřeba. Zlepší se i imunitní systém a sníží zánět.

Při pravidelném používání tak magnetoterapie slouží i jako skvělá prevence mnoha civilizačních chorob.

Pustili jsme se tedy do vývoje první generace přístroje Vitalvibe Frequency™, který vychází ze všech poznatků získaných u pulzní magnetoterapie. Zjednodušili jsme ovládání a zaměřili se právě na dlouhodobé používání pro podporu přirozených funkcí těla. Už teď ale začínáme pracovat na další generaci, kde chceme dát ještě mnohem větší důraz na kvalitní odpočinek, který je úžasným vedlejším efektem používání přístroje, a podporu dalších zdravých návyků.

Projekt Vitalvibe Longevity se totiž od první myšlenky posunul k ještě mnohem komplexnějšímu pohledu na dlouhodobé zdraví. Chceme vám skrz něj pomoct s tvorbou pozitivních návyků, které dál přispějí k tomu, že se budete cítit skvěle nejen teď, ale i v letech, kdy spousta vašich vrstevníků řeší další a další zdravotní obtíže.

Proto vám postupně představíme základní zdravé návyky, které nám nejvíce pomáhají udržet si zářivé zdraví. A postupně u nich půjdeme mnohem víc do hloubky, ať už v rámci blogu, podcastu, nebo třeba živých akcích.

Průběžně také sledujeme nejnovější vědecké poznatky na poli dlouhověkosti, prevence nemocí i zlepšení kvality života a biohackingu. Rádi vám je ve stravitelné formě předáme, zároveň se ale budeme snažit ukazovat souvislosti.

V rámci projektu Longevity chceme tipy ke zdravějšímu životu i fascinující informace o tom, jak funguje naše tělo, dostat mezi co nejvíc lidí. Věříme, že můžeme až do hodně pozdního věku žít naplno. Tvořit, cestovat, plnit si sny, předávat své zkušenosti a trávit spoustu času se širokou rodinou. Děkujeme, že jste toho součástí.

Vítejte v éře dlouhověkosti!
Jan a Zuzana Noah, Matouš Vinš, Petr Sax a Filip Hanák

Kam dál? Seznamte se s vizí a misí firmy Vitalvibe